ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

до Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2

Кременчуцької міської ради Полтавської області

1. Загальна частина

1.1.    Правила прийому до Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2 Кременчуцької міської ради Полтавської області (далі – КМНВК № 2) розроблено згідно з Положенням про міжшкільний навчально-виробничий комбінат, Статутом КМНВК № 2, враховуючи Типові правила прийому до професійно-технічних навчальних закладів України.

1.2.    КМНВК № 2 здійснює професійну підготовку учнів з присвоєнням робітничої кваліфікації за професіями згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки України.

1.3.    До КМНВК № 2 зараховуються учні 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

1.4.    Вступники мають рівні права на здобуття професійної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального стану, стану здоров’я, місця проживання та інших обставин. Обмеження допускаються  за віковими та медичними показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

1.5. Правила прийому до КМНВК № 2 доводяться до відома учнів під час                     проведення Днів відкритих дверей, виховних годин 9-х класів у школах та через інформаційні стенди, з наданням інформації про:

-   перелік професій згідно з отриманою ліцензією;

- професіограми з вимогами до  професійної підготовки, психофізіологічними вимогами та можливостями професійного росту;

-  обмеження за віком та медичними показниками.

Останнє оновлення (Понеділок, 02 липня 2018, 06:01)

 
Вхід
Помітили помилку?

Помітили помилку, або неробоче посилання?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Shift + Enter, відправте нам повідомлення. Ми виправимо помилку якнайшвидше.

Разом з нами
На даний момент 2 гостей на сайті